Hermossa Güneş Gözlüğü

Moda 3 hafta önce dedekorkud


Hermossa Güneş Gözlüğü
Geniş ürün yelpazesi ve modern çizgisiyle Hermossa, kullanıcının hayat tarzına uygun en trend tasarımları ile özellikle aktif yaşam ve çağdaş görünüm için ideal bir marka. Farklı, modern, dinamik tasarımları ve ileri teknoloji kullanılarak üretilen çerçeveleri, popüler kültürün şık ve çarpıcı görünümüne ek %100 UV korumalı camları ile üstün kalite vaat ediyor.
Modellerinde göze çarpan kendinden emin duruşu, klasik tasarımlara modern dokunuşları, cüretkar detayları ve fark yaratan renk kombinasyonları ile Hermossa, güneş gözlüğünü modada bir üst seviyeye taşımaya hazır.

Kare yüz: Geniş alın, geniş kare çene ve belirgin yüz kemikleriniz varsa, size en çok oval ve yuvarlak çerçeveler yakışır. Geometrik ve dikdörtgen çerçevelerden uzak durmalısınız.

Oval yüz: Orantılı yüz hatlarınız, ince çene ve belirgin elmacık kemikleriniz varsa, tüm çerçeveler size yakışır fakat çok geniş çerçevelerden kaçınmanız gerekir.

Uzun yüz: Uzun yüz kemikleriniz, çıkık alın ve sivri çene kemikleriniz varsa, kenarları köşeli modeller tercih etmelisiniz. Geniş çerçevelerde göz çevresi uzunluğundan daha uzun olanları tercih edin. Küçük, dar ve yuvarlak çerçevelerden kaçının.

Yuvarlak yüz: Dolgun yanak bölgesi, küçük çene ve orantılı yüz kemikleriniz varsa, üstten çerçeveli modeller, köşeli ve geometrik çerçeveler size çok yakışır. Küçük ve aşağıya doğru genişleyen çerçevelerden uzak durmalısınız.

Kalp yüz: Geniş alın, yüksek elmacık kemikleriniz ve ince uzun çeneniz varsa, küçük, yuvarlak çerçeveler size çok yakışacaktır. Alın tarafı çok geniş çerçeveleri tercih etmeyin.

Üçgen yüz: Dar çene, geniş alın, geniş çene ve dar alnınız varsa, kalın çerçeveler size çok yakışır. Alın bölgesi genişse yuvarlak kenarlı küçük modelleri tercih edin, kaş gölgenizi kapatmayan çerçeveleri tercih etmeyin.

sağlık moda güneş gözlüğü alışveriş tatil göz göz sağlığı